Logos tradycyjnie z brązową tarczą „Perspektyw” 2018

Kilka dni temu  Fundacja  Edukacyjna „Perspektywy”  przedstawiła 20 jubileuszowy  ranking  najlepszych polskich liceów i techników , które otrzymały od Kapituły zaszczytne tytuły : Złotych, Srebrnych i Brązowych Szkół 2018 roku.

Tytuły  te są opatrzone  graficznym znakiem szkolnej  tarczy, która jest potwierdzeniem  wysokiej jakości pracy liceów i techników. Głównym kryterium rankingowym w klasyfikacji szkół są  wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych.

W rankingu najlepszych liceów ogólnokształcących  na miejscu 354 w Polsce  i na 10 wZachodniopomorskiemznalazło się I Liceum Społeczne Fundacji Logos, które otrzymało tytuł Brązowej Szkoły 2018.Jest to nasze kolejne wyróżnienie w rankingu Perspektyw : w latach 2014-15 otrzymaliśmy tytuły : Srebrnej i Brązowej Tarczy.  „Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę i ambitnych uczniów”-  tak twierdzi Kapituła Rankingu 2018.