Otwarte Drzwi Logosu

Dnia 18 marca 2015r. wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych zaprosiliśmy na Drzwi Otwarte naszej szkoły. Dzięki temu wszystkie osoby niezdecydowane, w której placówce kontynuować swoje dalsze kształcenie, miały okazję bliżej poznać szkołę, uczniów i nauczycieli Logosu. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy o godzinie 17 w auli, gdzie uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje językowe , artystyczne i wokalne talenty .Głównym celem było jednak przekazanie uczniom i ich rodzicom, jak funkcjonuje nasza placówka, jakie ma osiągnięcia, wyróżnienia oraz co oferuje im szkoła w nowym roku szkolnym.

Następnie miał miejsce spacer po szkole, przy czym w każdej klasie czekała na uczniów niespodzianka- przykładowo w sali od chemii miały miejsce wybuchowe doświadczenia, w sali od niemieckiego ćwiczenia językowe, a w hallu odbył się pokaz pierwszej pomocy.
Mamy nadzieję, że choć trochę udało nam się pokazać uczestnikom spotkania, jak miła i rodzinna atmosfera panuje w naszej szkole. AD